Trať #1
Liptovská Mara-kvačianska dolina.

Trať číslo 1 je skvelá voľba na prvú jazdu a spoznania Liptova. V nej sme vám pripravili skvelý výhľad na celú liptovskú maru. Taktiež zaujímavé trasy, ktoré vás nasmerujú priamo do Kvačianskej doliny, ktorá je veľmi pestrá a rozmanitá. Trať číslo jedna je určená pre začiatočníkov,ale obsahuje veľký počet horských a poľných ciest, ktoré vám zaručia krásny výlet a nádherné výhľady na Liptove. Neváhajte prísť a vyskúšať našu trať, je plná zážitkov.

Zaujímavé body na trati: Liptovská mara prvé mólo (výhľad na celú Liptovskú maru ), Kvačianska dolina.

Náročnosť : 1/4                                                             dĺžka trati : 2-3 hodiny

Trať #2
Výhliadka nad Ilanovom- Stanišovska Jaskyna

Trať číslo 3 je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Obsahuje dostatočný počet asfaltových ciest avšak tiež zahŕňa aj nenáročné polné cesty s krasnými výhľadmi na Liptove . Na trať je nadviazaných veľký počet dalších poľných a lesných ciest v ktorých nie je zákaz vjazdu motorových vozidiel . Veríme,že si aj vy nájdete ľubovoľnú trasu ,ktorú si užijete a budete z nej mať nezabudnuteľný zážitok do konca života.

Zaujímavé body na trati: vyhliadka nad ilanovom , stanišovska jaskyňa , Svatojanska rozhĺadňa 

Time: 1-2 hour

Complexity:

Náročnosť : 1/4                                                             dĺžka trati : 2 hodiny

 

Trať #3
Pavčina Lehota Rozhľadna
Artikulárny drevený kostol - Svätý Kríž-dubrava-kapnka sv.barbory

Trať číslo 3 je vhodná  pre prvu jazdu ,nakoľko táto cestanie je moc náročná aj ked určite zahrna v sebe aj ten zložitejši teren . Po ceste na štvorkolkách si môžete spraviť zastávky na Rozhľadni v Pavčinej lehote ,na bobovej dráhe Žiarce v Pavčinej Lehote , taktiež aj vo Svätom Kríži,kde môžete ísť navštíviť  Artikulárny drevený Kostol . 

Zaujímavé body na trati: Pavčina Lehota Rozhľadňa,Artikulárny drevený kostol — Svätý Kríž-dúbrava-kaplnka sv.Barbory

 

 Náročnosť : 2/4                                                             dĺžka trati : 2-3 hodiny

 

Trať #4
Pavčina Lehota Rozhľadna
Artikulárny drevený kostol - Svätý Kríž-archeoskanzen Havránok 

Trať číslo 4, je jedna z našich dlhších trati, dá sa povedať, že to je celodenný výlet okolo Liptova a Liptovskej mary. Koli svojej dĺžke sa jej podarilo nazbierať viac zaujímavých destinácií. Jedna z nich je zapísaná ako pamiatka UNESCO. Tak tiež na ceste nájdete kosotlik na brehu Liptovskej mary, o ktorom malo kto vie 🙂

Zaujímavé body na trati: Pavčina Lehota Rozhľadňa, Artikulárny drevený kostol — Svätý Kríž, archeoskanzen Havránok ,  kostolik na brehu mary.

Náročnosť : 3/4                                                             dĺžka trati : 4-6 hodín

Trať #5
 
Jakuboviansky vodopád- Háj-Nicovô

Trať  číslo 5, dá sa nazvať jednoduchou a určite vhodnú pre prvú jazdu. V nej sme pri vás pripravili vodopád (nutnosť ísť pešo približne 45min ) a najlepší výhľad na cele mesto  Háj-Nicovô. Trať číslo päť vás určite oslovi a ukáže vám aj inú stranu Liptova.

Zaujímavé body na trati : Jakuboviansky vodopád- Háj-Nicovô

Náročnosť : 1/4                                                             dĺžka trati : 2-3 hodiny